allblack.png

Oto Instytucje oraz Firmy, które wsparły nasza inicjatywę i OSSA Spatium powstała dzięki nim!
 

 

OSSA Spatium jest objęta Patronatem Honorowym Politechniki Wrocławskiej oraz Wydziału Architektury W1 Politechniki Wrocławskiej. Z budżetu tych Instytucji jesteśmy w stanie zrealizować wygrany projekt.

instytucje partnerskie PWR.png
46837438_1949666091787169_34691520940893

Współorganizatorem OSSy Spatium jest Fundacja Lubiąż, która jest opiekunem Klasztoru Cystersów w Lubiążu. Dziękujemy Fundacji za otwartość i podjęcie z nami współpracy. To dzięki życzliwości zarządu jesteśmy w stanie stać się częścią tego wyjątkowego obiektu, który zawsze stoi dla Was otworem. 

http://www.fundacjalubiaz.org.pl/

Współorganizatorem i główną pomocą jest niezastąpiona Jednostka Architektury, Fundacja pod patronatem Jadwigi Grabowskiej-Hawrylak. Wieloletni przyjaciel OSSY a także organizator takich wystaw jak ,,We wstecznym lusterku: architektura spalinowa” czy Patchwork: The Architecture of Jadwiga Grabowska-Hawrylak zorganizowana w Nowym Jorku. 

https://jednostkaarchitektury.pl/

ja.png

Specjalne podziękowania dla koła naukowego z Wydziału Architektury we Wrocławiu Koło Warsztat. Dzięki ich pomocy powstanie Wasza instalacja.

kn.png

Patronatem honorowym i wsparciem OSSY Spatium jest Wrocławski Oddział SARP. Od zawsze instytucja, na której pomoc możemy liczyć przy studenckich akcjach i inicjatywach.

http://www.wroclaw.sarp.org.pl/

Patronatem honorowym objęło nas Muzeum Architektury we Wrocławiu. Dziękujemy za merytoryczne wsparcie i pomoc. A wszystkich, którzy tylko będą mieli okazję być we Wrocławiu, zapraszamy do Muzeum na wyjątkowe wystawy. 

http://www.ma.wroc.pl/

ma.jpg

Ponownie Mecenasem wydarzenia została firma WSC Graphisoft, wieloletnie wsparcie każdej edycji OSSY. To dzięki nim od lat warsztaty i nasze studenckie inicjatywy mają szansę na realizację. Dziękujemy za zaangażowanie i wspieranie studenckiego środowiska młodych architektów.

https://wsc.pl/

gra.png

Partnerem wydarzenia i naszą merytoryczną pomocą jest Pawilon Polski w Wenecji.

https://labiennale.art.pl/

pawilon.jpg

Partnerem wydarzenia jest Concordia Design Wroclaw

concordia.png

Partnerem wydarzenia jest również znana wrocławska drukarnia Grunwald24, którzy od lat służą pomocą studenckiej społeczności, drukując w każdy dzień i o każdej godzinie, w najwyższej jakości!

https://grunwald24.pl/

grun.jpg

Patronem wydarzenia jest także Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej.

https://www.facebook.com/SSWArch/

smwaa.png

Sponsorami wydarzenia dzięki, którym OSSA Spatium może przybrać fizyczny wymiar a nasi uczestnicy mogą dostać fizyczne upominki są:

zoa.png

Zoa Concept tworzą od początku do końca ręcznie robione, wysokiej jakości świece oraz akcesoria domowe. Co najważniejsze ich produkty są przyjazne dla naszego środowiska!

Zapraszamy Was do zapoznania się z ich produktami.

https://zoaconcept.com/

mydło.jpg

Ministerstwo Dobrego Mydła to polska manufaktura mydlarska, która ręcznie wyrabia mydła i kosmetyki z dobrych surowców naturalnego pochodzenia.

Wspierajmy polskie przedsiębiorstwa!

https://www.ministerstwodobregomydla.pl/

bec.png

Bęc Zmiana do Fundacja wspierająca działania na różnych polach, nie tylko architektonicznych, ale również sztuk wizualnych czy projektowych. W roku ponownie Bęc Zmiana zgodziła wesprzeć inicjatywę OSSY.

Zapraszamy na stronę Fundacji gdzie możecie zapoznać się również z ich innymi inicjatywami: https://sklep.beczmiana.pl/

karakter.png

Wydawnictwo Karakter, które dzięki swoim różnorodnym i ciekawym pozycjom książkowym jest na pewno stałym elementem na naszych studenckich półkach. Bardzo się cieszymy, że w tym roku Wydawnictwo Karakter postanowiło nas wesprzeć i podzielić się swoimi literackimi pozycjami z naszymi uczestnikami. 

https://www.karakter.pl/

geberit.jpg

Firma GEBERIT jest kolejną firmą, która ponownie jest wielkim wsparciem dla OSSY.

https://www.geberit.pl/strona-glowna/

Nasi sponsorzy medialni to:

rzut.jpg

,,Jesteśmy grupą projektową, która nie tworzy budynków. Pracujemy słowami, generując narracje i dyskursy za pomocą wydawanego od 2013 roku kwartalnika.”

https://www.kwartalnikrzut.pl/

nnnt.png

,,Pokazujemy to, co najciekawsze w najnowszej polskiej sztuce, architekturze, dizajnie, w tworzeniu i korzystaniu z przestrzeni. Interesują nas konsekwencje społeczne działań podejmowanych przez artystów, architektów i projektantów”

https://www.nn6t.pl/

ab.png

,,Architektura & Biznes to magazyn poświęcony architekturze wydawany nieprzerwanie od 1992 roku. Porusza tematy związane z architekturą i urbanistyką, ale także projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym, sztuką i fotografią.’’

https://www.architekturaibiznes.pl/

auto.jpg

"W „Autoportrecie” mówimy o przestrzeni jako zjawisku kulturowym. Odczytujemy znaczenia zapisane w architekturze oraz urbanistyce i pytamy, co mogą powiedzieć o nas, dzisiaj.’’

https://autoportret.pl/

archi.png

,,Miesięcznik ukazuje się od 1994 roku, otrzymał Honorową Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego za szczególne dokonania w dziedzinie upowszechniania kultury oraz 32 nagród i wyróżnień za grafikę okładek.’’

https://architektura.muratorplus.pl/

builder.png

,,BUILDER to wiodący ogólnopolski miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu, będący na rynku od ponad 20  lat. To platforma mediowa integrująca środowiska branży budowlanej, biznesu, finansów i nauki.’’

https://builderpolska.pl/